Informace o nás


Základy společnosti OSIT s.r.o. vznikly v roce 2001 v Liberci a od této doby jsme postupně rozšiřovali naši nabídku produktů a služeb na trhu informačních technologií.

Společnost OSIT s.r.o. je dodavatelem řešení a služeb v oblasti IT pro podniky malého až středního rozsahu i jednotlivce.
V současnosti využívají naše služby firmy z různých oblastí trhu a různé specializace. U každého zákazníka se přizpůsobujeme konkrétním požadavkům a hledáme vždy co nejvhodnější řešení s ohledem na co nejefektivnější využití investic a na kvalitu poskytovaných služeb. Odměnou za náš profesionální přístup je pak spokojený zákazník, což je vždy naším primárním cílem.

Naší doménou je:

  • rychlý a spolehlivý servis – krátká reakční doba na Váš požadavek a jeho vyřešení s maximálním ohledem na kvalitu. Většinu požadavků řešíme již ten samý nebo následující den od nahlášení.
  • odbornost – o vyřešení Vašich požadavků se starají zkušení odborníci.
    Dbáme na neustálé vzdělávání v této rozsáhlé oblasti, kterou představují informační technologie.
  • profesionální přístup – ctíme zákazníka a jeho požadavky, potrpíme si na kvalitu, osobní přístup a otevřené jednání.
  • kvalitní produkty – zákazníkům nabízíme kvalitní a ověřené produkty, jak z oblasti HW, tak i SW. Naše řešení jsou tak velice spolehlivá, což naši zákazníci velmi oceňují.