ESET NOD32 Antivirus 4
Business Edition

Antivirus  •  Antispyware  •  ESET Remote Administrator

Vhodný pro více než 5 počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít běžné verze ESET NOD32 Antivirus 4.

Ochrana počítačů ve firmách a organizacích před ztrátou dat a útoky počítačových pirátů. Technologie ThreatSense® umožňuje zjistit neznámé hrozby v době, kdy produkty jiných dodavatelů nemusí nebezpečí rozeznat. Řešení zároveň nijak neomezuje výkon počítače. Nevyvolává téměř žádné falešné poplachy.

Pro správce sítí jsou připraveny nástroje vzdálené správy a možnost stahování aktualizací z jednoho místa. Novinka ESET SysRescue umožňuje vytvořit záchranné médium pro opravu napadených systémů. Podporovány jsou operační systémy Windows, Linux/BSD a Novell Netware.

V ceně program ESET Remote Administrator 3 pro pohodlnou správu koncových stanic.


Využití v praxi

Česká spořitelna

Celkem využívá produkty společnosti ESET k ochraně přes 12 500 zaměstnanců. Chráněno je také dalších 1 300 souborových serverů na platformě Windows. Zprostředkovaně jsou zabezpečena data a finanční prostředky více než pěti milionů zákazníků.

Případová studie Česká spořitelna (PDF, 225 kB)


Seznam.cz a Centrum Holdings

ESET NOD32 Antivirus Business Edition zajišťuje bezpečnost pro 600 pracovních stanic a notebooků zaměstnanců portálu Seznam.cz. Podobně jsou chráněny také firemní počítače ve firmě Centrum Holdings, provozující portály Atlas.cz a Centrum.cz.

Případová studie Seznam.cz (PDF 536 kB) a Centrum Holdings (PDF, 268 kB)


ČKD Nové Energo

Síť se 370 počítači. Zástupci firmy si vybrali řešení ESET NOD32 Antivirus Business Edition zejména kvůli nenáročnosti na vybavení počítače, spolehlivé odhalování hrozeb a rychlost implementace.

Případová studie ČKD Nové Energo (PDF, 250 kB)


Fakulta podnikatelská VUT v Brně

1 488 počítačů a 400 e-mailových schránek.

Případová studie Fakulta podnikatelská VUT v Brně (PDF, 156 kB)


CIDEM Hranice, a. s.

210 počítačů v osmi různých oblastech. Rychlá implementace za týden.

Případová studie CIDEM Hranice, a. s. (PDF, 156 kB)

Systémové požadavky

Podporované procesory i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64).
Operační systémy Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Server 2000 (Business Edition), Microsoft Windows Server 2003 (Business Edition), Microsoft Windows Server 2008 (Business Edition)
Volné místo na disku 30 MB (pro stažení) / 130 MB (pro instalaci)