Nepatříte mezi lidi, kteří si koupí počítač společně s rohlíky v hypermarketu?

Děláte dobře! Nejen v obchodních řetězcích, ale také často (bohužel) u specializovaných firem dostanete za své peníze více či méně funkční počítač. Obvykle je levný (ale to také není pravidlem), hlučný, nevyvážený a plný levných komponent. S takovými počítači se u našich zákazníků setkáváme bohužel často. Poznáte je i laik - produkují hluk, se kterým se u našich počítačů nesetkáte. Člověk znalý bližším ohledáním pozná nevhodnou počítačovou skříň, která brání dobrému chlazení. A odborník ví své. 

A co počítače OSITMachine odlišuje od ostatních?

  • Používáme pouze kvalitní komponenty, což se projevuje ve všech ohledech (nízký hluk, nižší spotřeba a dobrá stabilita i s výhledem do budoucnosti). Zkrátka prosazujeme kvalitu po všech stránkách.
  • Lidově řečeno, nemažeme Vám med kolem pusy, jako to dělají ostatní - z obyčejného počítače dělají "extra super herní mašinu", přičemž rychlostně se dá srovnat třeba s OSITMachine Business Plus. Hrajeme férovou hrou.
  • Přísně dbáme na pečlivé sestavení počítače, vnitřní uspořádání a následné otestování.
  • Počítač je připraven na míru zákazníkovi, nabízíme instalaci na místě, převod dat a kompletní nastavení systému.
  • Zákazníkovi doporučíme, dodáme a nainstalujeme nejvhodnější LCD, periferie, příslušenství a další výbavu s ohledem na reálné využití a přínos.
  • Nabízíme následnou podporu a péči při řešení problémů a požadavků zákazníka.
Chcete-li kvalitní a vyvážený POČÍTAČ, ať na práci či na hry, jistou volbou je pro Vás OSITMachine.
Nešetříme na kvalitě! Bonusem pro Vás je i možnost servisu na místě u zákazníka.I. Atraktivní vzhled
Počítač OSITMachine může reprezentovat svého majitele a může se stát třeba i vkusným doplňkem kanceláře či domácnosti. Zároveň však klademe vysoký důraz na kvalitu zpracování počítačové skříně a zejména na chladící schopnosti. Nezapomínáme ani na optické (barevné) vyladění sestavy, tedy skříně, LCD monitoru, periférií atd. Zákazník si samozřejmě může zvolit vše podle svých představ a navíc využít při rozhodování naše doporučení.


II. Pečlivé vnitřní uspořádání
Vše uvnitř počítače je pečlivě uspořádáno, kabeláž vyvázána a veškeré komponenty podléhají pečlivé montáži. Dbáme na co nejlepší tok vzduchu skříní pro odvod tepla. Vzhledem k tomu, že většina našich počítačů má průhledný bok, je jasné, že se za našimi výsledky stojíme.


III. Výběr komponent
Do našich sestav vybíráme na základě našich dlouholetých zkušeností co nejlepší komponenty od renomovaných výrobců. Snižujeme tak riziko případných HW či SW konfliktů na minimum.


IV. Testování
Po zkompletování projde počítač OSITMachine důkladným testováním, které by odhalilo případné problémy, které se i přes naší pečlivost mohou objevit.


V. Aktuální ovladače i aktualizace
Na každý počítač nahráváme aktuální ovladače jednotlivých komponent. To nám umožňuje dosáhnout co nejlepšího výkonu i stability počítače jako celku. Vybrali-li jste si antivirus na ochranu vašeho počítače, i ten obsahuje nejnovější virové databáze a operačním systém nejaktuálnější záplaty. Zákazník tak může začít rovnou pracovat s pocitem, že je jeho počítač důkladně chráněn.


VI. Výkonný, úsporný a tichý
Zejména výběrem komponent a vhodného SW dosahujeme skvělého výkonu i stability počítačů OSITMachine. Chápeme, že pro laika není jednoduché vyznat se v obrovském množství novinek. My však sledujeme IT trh a máme skvělý přehled. Naše počítače jsou pro vás jistotou, že získáte kvalitní a stabilní počítač využívající moderní technologie, s ohledem na vaše potřeby i možnosti. Dbáme na co nejnižší hluk našich počítačů a vybrané komponenty (základní deska, zdroj…) jsou vybaveny moderními technologiemi, které snižují spotřebu, celkovou teplotu a jsou tak přívětivé pro životní prostředí.


VII. Vyladěný počítač
Dbáme na správné nastavení všech důležitých komponent s ohledem na zmiňovanou stabilitu i funkčnost celého počítače. Na chlazení skříně i procesoru používáme špičkové ventilátory a chladiče s vysokou účinností a nízkou hladinou hluku. Kupujete si přece počítač a ne vysavač. Věříme, že tuto naší stahu oceníte.

VIII. Rychlý servis a osobní přístup
Prodejem počítače náš vztah s vámi nekončí, ale začíná. Řešíme případné komplikace vzniklé poruchou hardware nebo software nejen na počítačích OSITMachine, ale i produktech ostatních výrobců. Objeví-li se i přes naši snahu nějaká závada, snažíme se o její co nejrychlejší odstranění. Chápeme, že počítač slouží pro skoro každodenní práci nebo zábavu a není snadné se bez něj obejít i jen na krátkou dobu.  Nabízíme vám příjemné jednání a zejména rychlý a odborný servis. V ideálním případě se u vás objevíme ten samý nebo následující den od nahlášení poruchy!


Rychlý a spolehlivý servis, odbornost a profesionální jednání. To je naše doména.